Przejdź do treści

Rekolekcje- dzień II

Nasi uczniowie w czasie spotkania w kościele mieli okazję skorzystać z sakramentu pokuty 
i pojednania, dlatego też w czasie swojej nauki Ks. Wojciech nawiązywał do tematyki grzechu, warunków dobrej spowiedzi. 
Dziś z kolei to klasy piąte miały spotkanie z wolontariuszami z hospicjum Pallium i wykonywały motyle. 
„Reaguj kiedy komuś dzieje się krzywda” tak brzmiał temat, z którym zmierzyły klasy czwarte, poznały życie dzieci w Papui Nowej Gwinei i pracowały na podstawie scenariusza Dominiki Kulczyk z programu „Efekt domina”.
Klasy gimnazjalne oraz siódme i ósme szkoły podstawowej miały okazję spotkać się z Szymonem Reich, uczestnikiem siódmej edycji programu Top Model, lektorem w jednej z warszawskich parafii, a od niedawna także muzykiem. Szymon w czasie spotkania zdradzał kulisy programu, ale przede wszystkim dawał świadectwo swojej wiary. Entuzjazm z jakim opowiadał o swoim życiu i relacji z Bogiem zaraził z pewnością wielu z nas.
Jutro ostatni dzień rekolekcji, ale już możemy powiedzieć, że to niesamowity czas, który wyda dobre owoce.

 
wróć na górę strony
Skip to content