Przejdź do treści

Rekolekcje- dzień pierwszy

Pierwszy dzień rekolekcji za nami. Naukę duchową głosi Ks. Radosław Rakowski z diecezji poznańskiej. W dzisiejszym rozmyślaniu podzielił się świadectwem swojego życia, nawiazując do pewnej sytuacji, która pokazała, że często boimy się wejść w coś, co jest trudne, przekreślamy to, a może to okazać się czymś naprawdę wartościowym. 
Natomiast w szkole w spotkaniu z młodzieżą brała udział Patrycja Wieja – zwyciężczyni I edycji programu Projekt Lady. Zaraz po przekroczeniu progu szkoły była oblegana przez swoich fanów. 
Patrycja w słowie, które kierowała do młodzieży nawiązała do historii swojego życia. Zarówno do tego, jak była nastolatką, jakie miała pasje i co chciała robić w życiu, jak i do I edycji programu Projekt Lady, który zwyciężyła. Oprócz dzielenia się swoim życiem, był czas na pytania ze strony młodzieży, a całość spotkania została zakończona treningiem fitness z Patrycją, który cieszył się uznaniem bardzo dużej liczby osób w nim uczestniczących – nie tylko młodzieży, ale także najmłodszych uczniów naszej szkoły. 
Zobaczcie sami.

 

 

Skip to content