Przejdź do treści

Rozpoczęcie wiosny, jak świętowały klasy pierwsze?

W dniu dzisiejszym klasy pierwsze świętowały rozpoczęcie wiosny podczas zajęć projektowych. Wszystko rozpoczęło się w świetlicy szkolnej, zaprezentowaniem piosenek o wiośnie. Następnie dzieci ze swoimi wychowawczyniami rozeszły się do sal, gdzie zostały podzielone na grupy i rozpoczęły wiosenne zadania. Każda klasa pracowała kolejno w trzech salach, gdzie uczniowie rozwiązywali wiosenne rebusy, układali tangramy, rysowali ilustracje do wierszy o tematyce wiosennej oraz korzystając z tablicy interaktywnej rozwiązywali różnie zadania i układanki logiczne w języku angielskim i polskim, oczywiście dotyczące wiosny. Miłym przerywnikiem tych wiosennych zmagań było przedstawienie „MAŁY KSIĄŻĘ”, przygotowane przez uczniów klas czwartych. Przez cały dzień wszystkim towarzyszył radosny nastrój, który dodatkowo podkreślały kolorowe stroje oraz wiosenne rekwizyt

y.

wróć na górę strony
Skip to content