Przejdź do treści

Seminarium Naukowe „Matematyczne Laboratorium Kultury”

Dnia 18 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w części konkursowej III Seminarium Naukowego „Matematyczne Laboratorium Kultury”, które odbyło się w CK „Zamek”. Uczniowie klasy 7b: Adam Lebioda, Antonina Reszka, Michał Skoczylas wzięli udział w drużynowym konkursie- teście sprawdzającym wiedzę opanowaną na wykładzie p.t. „ Jak Starożytni działali na liczbach” przygotowanym przez p. Kingę Kolczyńska-Przybycień oraz mieli przyjemność wysłuchać wykładu przygotowanego i wygłoszonego przez ucznia klasy trzeciej oddziału gimnazjalnego naszej szkoły- Łukasza Szczyta. Prelegentowi bardzo serdecznie dziękujemy za pracę i zaangażowanie w popularyzacje matematyki i zarażanie swą pasją innych, a młodszym uczniom za reprezentowanie  szkoły w konkursie.

 

wróć na górę strony
Skip to content