Przejdź do treści

Spotkanie z absolwentami

24 lutego uczniowie klas ósmych, z inicjatywy przewodniczącego samorządu uczniowskiego – Jakuba Krzemińskiego, zostali zaproszeni na spotkanie online z absolwentami naszej szkoły. To niezwykłe wydarzenie pozwoliło naszym uczniom poczuć atmosferę szkół średnich, zapoznać się z zasadami, profilami klas, możliwościami szkół, ofertą edukacyjną, ale przede wszystkim pozwoliło to na zadanie pytań i rozwianie wątpliwości.
Wśród gości na spotkaniu byli nasi absolwenci, którzy obecnie są uczniami m.in.: LO św. Marii Magdaleny, I LO im. Karola Marcinkowskiego w ZSO nr 1, II LO, III LO im. św. Jana Kantego, IV LO im. Komisji Edukacji Narodowej, VII LO im. Dąbrówki, VIII LO im. Adama Mickiewicza, XVII LO w ZSO nr 4, XXXVIII Dwujęzyczne LO.
Bardzo dziękujemy za inicjatywę ze strony naszych absolwentów.
wróć na górę strony
Skip to content