Przejdź do treści

Sukcesów nigdy za wiele…

„Kluczem do sukcesu jest skoncentrowanie umysłu na tym,

czego pragniemy”

Brian Tracy

Każdy z nas szuka przepisu na sukces i nic w tym dziwnego. To pragnienie jest bardzo pozytywną cechą, zwłaszcza jeśli motywuje nas do rozwoju…

Jeden z najwybitniejszych dramaturgów starożytnej Grecji – Eurypides – powiedział kiedyś, że sukces jest  wynikiem właściwej decyzji.  Taką na pewno podjął uczeń naszej szkoły – Artur Lewandowski, który – podążając za swoją pasją – sprawił, że sukces zaczął kroczyć za nim…

Artur właśnie  po raz drugi zdobył tytuł LAUREATA Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego. Pierwszy  tak spektakularny sukces w tej dziedzinie odniósł w minionym roku szkolnym. To coś niebywałego, dlatego że jest on uczniem klasy 6, a fizyka już teraz nie ma przed nim żadnych tajemnic.

Warto nadmienić, że sukcesy naukowe Artura dostrzegła także Kapituła Konkursu „NAGRODA MIASTA POZNANIA za szczególne osiągnięcia dla uczniów poznańskich szkół”, która w minionym roku po raz pierwszy nagrodziła jego systematyczność, pasję i ciężką pracę.

Artur nie był jedynym laureatem tej nagrody, za szczególne osiągnięcia sportowe nagrodę tę po raz drugi otrzymała nasza absolwentka – Maja Wejchan, ceniona zapaśniczka i  tytanka pracy, dla której doba była zawsze pojęciem względnym.

Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content