Przejdź do treści

Świąteczny konkurs biblioteczny – podsumowanie!

Miło nam poinformować, że w świątecznym konkursie bibliotecznym na ozdobę choinkową i zimowy wiersz jury nagrodziło następujące osoby:

Basię Nowak kl. 2d za oryginalność;

Gabrielę Ryniec kl. 5a za cierpliwość i pasję;

Alicję Markiewicz kl. 2c za niezwykłość;

Polę Pawłowską kl. 4b za poetyckość.

Wyróżnienia otrzymują:

Lena Oktaba, Antoni Waliszewski, Lena Grajek, Piotr Ślusarki

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy po odbiór nagród do biblioteki.

Jednocześnie dziękujemy pierwszakom (i ich Rodzicom oraz Nauczycielom za doping), którzy podjęli się „Świątecznego wyzwania czytelniczego”. Uczniowie mieli za zadanie czytać codziennie przez co najmniej 15 minut dowolną książkę a następnie pokolorować jeden obrazek z arkusza. I tak przez cały grudzień. 11 stycznia zostały wylosowane 3 osoby, które otrzymały nagrody. Bardzo ucieszyła nas informacja od Rodziców i Nauczycieli, że wyzwania podjęli się również uczniowie, którzy mówili, że nie lubią czytać. Przełamali się,  wytrwali i… polubili! Jest to ogromny ich sukces. Gratulujemy Wam bardzo i obiecujemy, że niedługo pojawi się nowe wyzwanie czytelnicze! Oczywiście będą też nagrody! Tym razem nagrody otrzymali:

Nikola Marszałek

Tadeusz Lach

Stanisław Żurek

Skip to content