Przejdź do treści

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM)

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (ŚDTM) to bezpłatna akcja edukacyjna. Odbywa się każdego roku w pierwszy piątek października. Dlatego właśnie w naszej szkole 2 października 2020 odbyła się jej dziesiąta edycja.

Tego dnia Uczniowie naszej szkoły mieli okazję brać udział  w grach i zabawach matematycznych oraz rozwiązywali rebusy i zadania matematyczne, utrwalające znajomość tabliczki mnożenia.

Teraz z kolei, w ramach tej akcji, niektórzy Uczniowie naszej Szkoły biorą udział w Internetowym konkursie matematyczno-logicznym ARCYMISTRZ MNOŻENIA, który organizowany jest w ramach obchodów X Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia.

Wszystkim Uczniom, biorącym udział w konkursie życzymy uzyskania jak najlepszych wyników!!!

 

Skip to content