Przejdź do treści

Szkolny Konkurs Piosenki z okazji 30-lecia szkoły za nami…

„Tylko muzyka dostarcza przyjemności, bez której natura ludzka nie może się obejść” – twierdził Konfucjusz. My też nie wyobrażaliśmy się świętowania naszego jubileuszu bez śpiewu… Z tego powodu 17 maja odbył się w naszej szkole konkurs wokalny. Wzięło w nim udział 60-cioro uczniów, którzy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, w pierwszej wzięli udział uczniowie klas 4-6, w drugiej –  7-8. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania, choć uczniowie musieli zaprezentować piosenkę polską z lat 1989 – 2019, to repertuar zaproponowany przez nich był bardzo różnorodny, od poezji śpiewanej do utworów tanecznych. Występy oceniało jury w składzie : przewodnicząca: p. Dyrektor Beata Celczyńska – Piętka oraz członkowie: p.Marlena Mikołajczyk – Majtas oraz p. Anna Siemaszko. Z zaufanego źródła wiemy, że jurorzy mieli  wielką przyjemność z wysłuchania tak wielu ciekawych popisów wokalnych, ale też problem z wyłonieniem zwycięzców. W końcu decyzje zapadły…

  • Kategoria 4-6 :

I miejsce – Aniela Ceglarz z klasy 4a

II miejsce – ex aequo Maria Pantkowska z klasy 4e oraz Kajetan Łęszczak

z klasy 4b

III miejsce – Borys Gładysz z klasy 4a

wyróżnienia :

Martyna Czubak z klasy 4a

Iryna Bahdanovich z klasy 4c

Krzysztof Czyżewski z klasy 4c

  • Kategoria : 7-8

I miejsce -Zofia Zaborowska z klasy 8a

II miejsce – Aleksandra Guzikowska z klasy 7d

III miejsce – Weronika Kosatka z klasy 8e

wyróżnienia :

Stanisław Łeszyk z klasy 8a

Nikodem Pawłowski z klasy 8a

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

wróć na górę strony
Skip to content