Przejdź do treści

Targi edukacyjne Arena Zawodów

W dniu 24 listopada 2017 roku w poznańskiej Arenie uczniowie mogli dowiedzieć się czegoś więcej o zawodach. Na targach zaprezentowało się ponad 20 szkół, które kształcą w ponad 60 profesjach. Na każdym stoisku czekały ciekawe pokazy i warsztaty. Młodzież miała okazję porozmawiać ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami oraz absolwentami techników i szkół zawodowych. Na miejscu byli też pracodawcy, uczestniczący w edukacji młodzieży. Opowiadali oni, jaka przyszłość czeka młodzież po zakończeniu szkoły. Targi edukacyjne Arena Zawodów to część kampanii Szacun dla zawodowców, realizowanej od 3 lat przez miasto Poznań i powiat poznański. Jej celem jest promocja szkolnictwa zawodowego. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie internetowej: zawodowcy.poznan.pl.

 

wróć na górę strony
Skip to content