Przejdź do treści

Uroczyste otwarcie placów zabaw – „ORLIK  OPEN”  oraz „OGRODU SPOŁECZNEGO”

W czwartek  10.01.2019 r.,  w naszej szkole wśród gromkiego dopingu uczniów z klas pierwszych i drugich, odbyło się oficjalne otwarcie nowego kompleksu boisk sportowych, placów zabaw – „ORLIK  OPEN”  oraz „OGRODU SPOŁECZNEGO”.  Najpierw dzieci spotkały się w holu szkoły z zaproszonymi na uroczystość gośćmi: z zastępcą Prezydenta Miasta Poznania Panem Mariuszem Wiśniewskim, Radną Miasta Poznania Panią Marią Lisiecką – Pawełczuk, przedstawicielami  Wydziału Oświaty, Poznańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Rady Rodziców. Dzieci ubrane w barwy żółte i zielone, trzymając  w rękach pompony w takich samych kolorach, zaśpiewały  piosenkę „Sport to zdrowie”. Następnie wysłuchały krótkiego tekstu, przybliżającego cel naszego spotkania oraz przemówienia  Pani Dyrektor i Zaproszonych Gości. Później wszyscy udali się na boisko szkolne, gdzie zastępca Prezydenta Miasta Poznania, Pani Radna oraz przedstawiciele Samorządu szkolnego przecięli dwukrotnie wstęgę. „Orlik Open”  został otwarty!!! Jesteśmy szczęśliwi, gdyż otworzyła się nowa przestrzeń dla aktywności sportowej, rekreacyjnej oraz naukowej.

https://www.facebook.com/oficjalnyportalMiastaPoznania/videos/594511124319023/

Skip to content