Przejdź do treści

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klas II oraz IV i VII

21 czerwca – punktualnie o godzinie 9.00 i 11.00 – miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 klas II oraz IV i VII. Wówczas laureaci konkursów i osoby zaangażowane w różną działalność społeczną na rzecz naszej szkoły odebrali nagrody z rąk Dyrekcji i Rady Rodziców.

Ostatnią w tym roku szkolnym niespodzianką był spektakl teatralny, do którego scenariusz napisali uczniowie klas trzecich. Jego autorka  wcieliła się w rolę jednego ze scenarzystów, który wraz ze swoim kolegą po fachu wykreowali postać nieudolnego reżysera (w tej roli – drugi twórca scenariusza)  marzącego o  wystawieniu przedstawienia o Harrym Potterze … Z radością – nieco wymuszoną – miała wziąć w nim udział klasa, o bezpieczeństwo której – w przypadku ewentualnej ewakuacji – zadbała nauczycielka edb. Niestety z uwagi na amatorstwo reżysera i dość przypadkowych aktorów biorących udział w kastingu do wystawienia sztuki w ogóle nie doszło…

wróć na górę strony
Skip to content