Przejdź do treści

Uroczyste zakończenie roku szkolnego trzecich klas Gimnazjum

22 czerwca – punktualnie o godzinie 9.00 – rozpoczęła się uroczystość, która na zawsze pozostanie w pamięci klas trzecich. Pożegnaliśmy rocznik, który z całą pewnością był wyjątkowy, więc nagrodom i wyróżnieniom nie było końca.

Ostatnią niespodzianką dla nich była gala Gimnazjalnych Oskarów Dwunastki, podczas której wręczono specjalne przygotowane na tę okazję statuetki  największym Osobowościom naszej szkoły, zwyczajnym – niezwyczajnym, którzy przez ostatnie trzy lata współtworzyli jej historię.  Nominacje i wyróżnienia do samego końca trzymane były w wielkiej tajemnicy… Wyjątkowa atmosfera sprawiła, że w oku niejednego absolwenta i nauczyciela pojawiła się łza…

Potem klasy pierwsze, czwarte i siódme oraz drugie gimnazjalne spotkały  się  w szkole z   wychowawcami, by z ich rąk odebrać upragnione świadectwa.  

 

Skip to content