Przejdź do treści

Warsztaty artystyczne – epizod czwarty, klasa II C

Warsztat nr 4 – studio fotograficzne

Prowadzący: Kamila Kobierzyńska

Miejsce: Studio fotograficzne Katedry Fotografii w bud. B Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Uczestnicy kursu zapoznają się podstawami pracy w studio fotograficznym. Wspólnie przygotowali przestrzeń do pracy przed aparatem. Ustawili i oświetlili modela profesjonalnymi lampami i wykonali mu serię fotografii kładąc akcent na różne rodzaje zastosowań uzyskanych materiałów.

 

Warsztat nr 5 – rejestracja dźwięku

Prowadzący: Tomasz Koszewnik

Miejsce: Studio realizacji dźwięku w bud. B Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Uczestnicy warsztatu zapoznają się podstawami pracy w studio realizującym dźwięk. Wspólnie zarejestrujemy improwizację dźwiękową przyniesionych przedmiotów. Materiał złożymy w eksperymentalny utwór muzyczny i odsłuchamy go na profesjonalnych monitorach do postprodukcji dźwięku.

wróć na górę strony
Skip to content