Przejdź do treści

Wielkopolskie Mecze Matematyczne Juniorów

Dnia 16 maja odbył się kolejny mecz grupowy w ramach Wielkopolskich Meczy Matematycznych Juniorów. Tym razem to my gościliśmy drużynę z  Publicznego Gimnazjum Sióstr Urszulanek SJK w Pniewach a naszą szkołę reprezentowali: Kacper Banachowicz, Julia Biegańska, Marek Fiuk, Krzysztof Kaczmarek, Oskar Kiliańczyk, Aleksandra Kozak, Jan Krzczot, Antoni Stachowski, Łukasz Szczyt i Mateusz Żyła  . Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla naszego zespołu. Mecz sędziowały panie: Anna Szajkowska i Kinga Kolczyńska-Przybycień. Wynik ten dał naszej reprezentacji awans do półfinału. Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców, która zasponsorowała uczestnikom poczęstunek a uczniom gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze powodzenie.

 

Skip to content