Przejdź do treści

Wielkopolskie mecze matematyczne juniorów

Dnia 27 kwietnia dziesięcioosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Julia Biegańska, Marek Fiuk, Matusz Janowski, Krzysztof Kaczmarek, Aleksandra Kozak, Jan Krzczot, Volodymyr Kyiashko, Antoni Stachowski, Łukasz Szczyt i Mateusz Żyła rozegrała mecz z drużyną reprezentującą 38 Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące. Warto nadmienić, że nasi uczniowie grali z zespołem, który od kilku sezonów utrzymuje się na pierwszym miejscu w Wielkopolsce, mimo to mecz był bardzo wyrównany ,zakończył się minimalną przewagą gospodarzy, co dało ostateczny wynik tej fazy 2:1 dla gospodarzy. 16 maja w naszej szkole gościć będziemy zespół z Pniew. Mecz sędziowali: pani Kinga Kolczyńska-Przybycień i pan Przemysław Pela. Uczniom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i gratulujemy wiedzy i sportowej postawy, trzymamy także kciuki za  powodzenie w kolejnym meczu a resztę społeczności szkolnej zachęcamy do kibicowania .

Skip to content