Przejdź do treści

Wiosenne Wielkopolskie Rozgrywki Pływackie

20.05.2022 r odbyła się kolejna edycja Wiosennych Wielkopolskich Rozgrywek Pływackich tym razem startowali nasi najmłodsi zawodnicy w wieku 8/9/10 lat.

Z naszej szkoły startowało 45 uczniów, dla większości był to debiut na tego typu imprezie. Brawo dla nich za świetną postawę i wyniki które uzyskali. Ich ciężka praca przyniosła efekty, w rankingu medalowym uplasowaliśmy się na 4 miejscu!

Nasi najmłodsi zawodnicy z 1 klasy dali czadu i zwyciężyli Opis: 🏆Opis: 🏆w sztafecie 4x25m stylem dowolnym , druga sztafeta tego rocznika jest na 5 miejscu!

Poniżej ranking:

1 KLASA:

CHŁOPCY:

  • JAN KACZMAREK nasz multi medalista 25 grzbiet Opis: 🥇1 miejsce 22,92, 25 dowolnymOpis: 🥇 1 miejsce 22,65, 50 grzbiet Opis: 🥇1 miejsce 50,43
  • NIKOLAS MICHAŁOWSKI 25 grzbiet 4 miejsce 24,62, 25m dowolnym 7 miejsce 27,47
  • FĄFERA FRANCISZEK 25 grzbiet 5 miejsce 24,97
  • KOWALSKI TOMASZ 25 grzbiet 7 miejsce 26,62
  • LACH TADEUSZ 25 grzbiet 10 miejsce 26,95
  • SOKOŁOWSKI STEFAN 16 miejsce 28,87
  • SZYKOWNY JERZY 25 grzbiet 35 miejsce 33,42
  • SZAULIS TYMOTEUSZ nasz najmłodszy zawodnik z czasem 28,91 na 25 grzbiet uplasowałby się na 18 miejscu

DZIEWCZYNKI:

  • KOPEĆ JULIA 25 grzbiet 12 miejsce 28,39
  • PIECZYŃSKA BARBARA 25 grzbiet 13 miejsce 28,60
  • HALIŃSKA JULIA 25 grzbiet 14 miejsce 28,74
  • BOGUCKA ZUZANNA 25 grzbiet 20 miejsce 30,79
  • GAWAŁEK BLANKA 25 grzbiet 25 miejsce 31,59
  • FRĄCKOWIAK LIDIA nasza najmłodsza zawodniczka z czasem 27,89 na 25 grzbiet uplasowałaby się na 9 pozycji

2 KLASA:

CHŁOPCY:

  • CZARNECKI-AGACIŃSKI NIKODEM 50 dowolnym 25 miejsce 52,70, 50 klasycznym Opis: 🥉3 miejsce 58,03
  • WORSA MARCEL 50 dowolnym 33 miejsce 55,77, 50 grzbiet 15 miejsce 53,44
  • MAĆKOWIAK PATRYK 50 dowolnym 47 miejsce 1:01,58
  • MICHALAK DOMINIK 50 dowolnym 48 miejsce 1:02,42, 50 grzbiet 38 miejsce 1:00,98
  • RUTA HUBERT 50 grzbiet 35 miejsce 1:00,14
  • WOJTYLA FRANCISZEK 50 grzbiet 43 miejsce 1:03,05
  • BERBEĆ STANISŁAW 50 grzbiet 46 miejsce 1:04,38, 50 klasycznym 37 miejsce 1:19,42

DZIEWCZYNKI:

  • SZYMANKIEWICZ NINA 50 dowolnym 11 miejsce 50,91, 50 grzbiet 7 miejsce 50,54
  • MŁODZIKOWSKA NATALIA 50 dowolnym 30 miejsce1:00,33, 50 grzbiet 12 miejsce 53,91
  • FRĄCKOWIAK MARIA 50 dowolnym 45 miejsce 1:09,44, 50 klasycznym 11 miejsce 1:05,87
  • ŁUCZAK AMELIA 50 dowolnym 47 miejsce 1:10,99, 50 grzbiet 31 miejsce 59,65
  • CIEŚLIŃSKA MARIA 50 dowolnym 49 miejsce 1:16,41, 50 grzbiet 35 miejsce 1:00,26
  • BARTOSZEK LIDIA 50 grzbiet 14 miejsce 55,31
  • BARTKOWIAK MAŁGORZATA 50 grzbiet 19 miejsce 56,40
  • PAWLAK MAJA 50 grzbiet 20 miejsce 56,80, 50 klasycznym 6 miejsce 1:02,33
  • PŁACZEK ALEKSANDRA 50 grzbiet 45 miejsce 1:03,37
  • GRYGIER KLARA 50 klasycznym 16 miejsce 1:08,45

3 KLASA:

CHŁOPCY:

  • HURNY MATEUSZ 50 dowolnym 10 miejsce 43,03, 50 grzbiet 15 miejsce 49,40
  • CZAJKOWSKI FILIP 50 dowolnym 15 miejsce 43,79, 50 grzbiet 19 miejsce 51,61
  • KLOPŚ WIKTOR 50 dowolnym 25 miejsce 48,16, 50 grzbiet 21 miejsce 52,74
  • HANUSZCZAK JAKUB 50 dowolnym 27 miejsce 48,59, 50 grzbiet 24 miejsce 53,85
  • JANKOWSKI OSKAR 50 dowolnym 32 miejsce 50, 78, 50 grzbiet 22 miejsce 53,55
  • PFLAUM RYSZARD 50 dowolnym 36 miejsce 51,80, 50 grzbiet 23 miejsce 53,76
  • FRĄCKOWIAK PIOTR 50 dowolnym 39 miejsce 53,36, 50 grzbiet 30 miejsce 58,02

DZIEWCZYNKI:

  • BRYNDAL MARTA 50 grzbietOpis: 🥈 2 miejsce 42,10
  • JANKOWSKA OLIWIA 50 dowolnym 18 miejsce, 45,95, 50 grzbiet 8 miejsce 47,99
  • FRĄCKOWIAK FRANCISZKA 50 dowolnym 28 miejsce 49,25, 50 grzbiet 29 miejsce 58,33
  • MISIEK KAMILA 50 dowolnym 32 miejsce 50,88, 50 grzbiet 14 miejsce 51,80
  • ZAJKIEWICZ HELENA 50 dowolnym 33 miejsce 51,34, 50 grzbiet 24 miejsce 54,55
  • KOCIŃSKA JULIA 50 dowolnym 35 miejsce 51,72, 50 grzbiet 28 miejsce 57,35
  • PISAREK JAGODA 50 dowolnym 39 miejsce 53,83, 50 grzbiet 23 miejsce 54,51
wróć na górę strony
Skip to content