Przejdź do treści

Wizyta z Czechów Zachodnioczeskiego Uniwersytetu w Pilznie w Republice Czeskiej

W dniu 25.11.2022 r. w naszej szkole gościli studenci i nauczyciele z Uniwersytetu w Pilznie. Grupa akademicka była pod opieką pani prof. dr hab. Danuty Konieczko-Śliwińskiej z Wydziału Historii Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Zaproszona grupa zobaczyła lekcję przygotowaną przez pana Grzegorza Zbiorczyka, podczas której odbyła się debata oksfordzka przy współudziale świetnie przygotowanej klasy 8a. Następnie Goście z Czech byli oprowadzani przez panią dyrektor Beatę Celczyńską, która pokazała: budynek szkoły, piękny ogród, boisko szkolne, plac zabaw i pracownie lekcyjne. Kolejnym punktem spotkania była kawa ze słodkim poczęstunkiem. Na zakończenie wizyty, goście mieli okazję zatańczyć zumbę razem z klasami pierwszymi, które świętowały „Dzień Misia”. Reprezentanci Uniwersytetu w Pilznie byli zachwyceni Naszą szkołą i panującą w niej radosną atmosferą. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniach wizyty Pani Dyrektor, Panu Grzegorzowi, Pani Magdzie oraz Pani Małgosi.

Skip to content