Przejdź do treści

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

W połowie września Samorząd Uczniowski zaprosił wszystkich uczniów droga mailową do wzięcia udziału w wyborach do wyżej wymienionego Samorządu. Celem kampanii wyborczej było stworzenie prezentacji multimedialnej, w której kandydat przedstawi siebie, oraz swoje poglądy i zainteresowania. Do końca ubiegłego tygodnia można było przesyłać swoje kandydatury. Dostaliśmy świetnie wykonane prezentacje, którymi chcielibyśmy się z Wami podzielić, bo warto. Takich uczniów pozazdrościć może nam każda inna szkoła! Dziękujemy za wszystkie prezentacje. Teraz ich los jest w Waszych rękach drodzy uczniowie, bo to właśnie Wy na lekcjach wychowawczych będziecie decydować, którzy z kandydatów powinni zasilić szeregi naszego Samorządu. Prezentacje pojawią się także na Facebooku szkolnym. Do dzieła, oglądajcie i wybierajcie! Czekamy na Wasze głosy!

wróć na górę strony
Skip to content