Przejdź do treści

Wycieczka do Biskupina

W piątek klasy 3a i 3b odbyły „podróż w przeszłość” dzięki całodniowej wycieczce do Biskupina. Dzieci zobaczyły i dowiedziały się jak żyli ludzie 2700 lat temu. Z zainteresowaniem uczestniczyły w lekcji muzealnej, obejrzały osadę biskupińską, wioskę z początku średniowiecza oraz wystawę poświęconą historii odkrycia Biskupina i zbiór naczyń glinianych z różnych epok. Poza tym miały także możliwość spróbować podpłomyków, a na zakończenie zakupić pamiątki z wyjazdu. Do Poznania wszyscy wracali pełni wrażeń, nowej wiedzy i doświadczeń.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

wróć na górę strony
Skip to content