Przejdź do treści

Wycieczka do Londynu

Klasy ósme i siódme przebywały na wycieczce szkolnej w Londynie. Zwiedzili katedrę Cantenbury oraz obserwatorium Greenwich. Spacerując przez St. James Park dotarli do Pałacu Buckingham.

Kolejnymi punktami zwiedzania był Zamek Windsor i mieszcząca się na jego terenie Kaplica św. Jerzego oraz spacer malowniczymi uliczkami miasteczka Eaton. Następnie zwiedzali Muzeum Historii Naturalnej. Wisienką kończąca dzień było podziwianie panoramy Londynu z London Eye.

Ostatnie dni pobytu w Londynie obfitowały w zwiedzanie Madame Tussauds – Muzeum Figur Woskowych. Spacerowali także w pięknym Hyde Parku, widzieli uroczystą zmianę warty przy Pałacu Buckingham. Była także okazja do podziwianie Opactwa Westminster Abbey. Przygoda z Londynem zakończyła się rejsem tramwajem wodnym. Wyruszając spod London Eye dopłynęli pod Zamek Tower, który jako ostatni nasz punkt programu zwiedzaliśmy.

Skip to content