Przejdź do treści

Wycieczka klasy 2b do Nenufar Club w Kościanie

29 września klasa 2b wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Kościanie. Program edukacyjno – rekreacyjny obfitował w dużo atrakcji. Uczniowie  mieli okazję poznać ważne zabytki architektoniczne świata w Parku Miniatur. Zwiedzili starożytny Egipt, zapisywali hieroglifami swoje imię oraz zamienili się w archeologów. Odbyło się też pasowanie na piratów i wręczenie medali. Ogromne emocje wywołał zakręcony domek i czarna dziura. Dużo radości sprawiły uczniom dodatkowe atrakcje – pontony, zielona wyspa, labirynt, dokarmianie zwierząt. Program wycieczki wymagał od dzieci aktywnego udziału i zaangażowania. Dał możliwości wykazania się sprawnością fizyczną, spostrzegawczością, a także umiejętnością współpracy. Wyjazd zaliczamy do udanych 🙂

wróć na górę strony
Skip to content