Przejdź do treści

Wymiana międzynarodowa Poznań- Assen, Holandia już po raz drugi!

Od 21 do 25 listopada 2017r. 23 uczniów z naszej szkoły miało okazję gościć w swoich domach koleżanki i kolegów z partnerskiej szkoły Dr Nassau College (Assen, Holandia). Nasza szkoła jako gospodarz listopadowej wymiany przygotowała szereg atrakcji dla holenderskich gości. Naszym głównym celem było zapoznanie holenderskich uczniów z historią, kulturą oraz obyczajowością Poznania. Czas spędzony w szkole przeznaczony był na przygotowanie wspólnego, międzynarodowego przedstawienia pt. „Romeo i Julia” – nowoczesne wydanie. Nasi uczniowie wraz ze swoimi holenderskimi partnerami spisali się na medal! Przedstawienie bardzo udane a emocje niezapomniane. Wymiana zakończyła się dyskoteką szkolną, na której po intensywnej pracy uczniowie mieli czas na zabawę i relaks.
Dziękujemy rodzinom uczniów biorących udział w wymianie za udaną współpracę.
Aldona Bortnowska
Alicja Przybylska

 

Skip to content