Przejdź do treści

Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W czwartek ogłoszony został skład nowego Samorządu Uczniowskiego. Szkolna Komisja Wyborcza po zliczeniu wszystkich głosów, które oddaliście w dwóch turach i  dopełnieniu wszystkich formalności przewidzianych Regulaminem SU naszej Szkoły, ogłosiła wyniki. Zdecydowaną większością głosów społeczność SP67 i  klas 2 i 3 Gimnazjum 12 wybrała Przewodniczącą, która będzie reprezentować Wasze interesy i współdziałać z Super Ósemką pozostałych Dziewcząt i Chłopców na rzecz naszej Szkoły. W tym roku szkolnym powierzyliście tę funkcję Nadii Amar z klasy 3i.

 Już w najbliższy poniedziałek nowy Zarząd  SU ma zaplanowane spotkanie  z Opiekunkami inaugurujące ich pracę. Trzymamy za Was kciuki i życzymy dużo kreatywności i pomysłowości! Tak jak zawsze będzie się dużo działo, bo skład nowego Samorządu na pewno to gwarantuje. Poznajcie ich zatem: Daria Sokołowska 2e, Weronika Buczkowska 3g, Emilia Piotrowska 3g, Beata Pauszek i Michał Wadzyński z 3a, Eryka Gramza i Michał Strzelczyk 2e, Jagoda Owczarzak  z 2a

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy twórczej pracy!

Skip to content