Przejdź do treści

XXIII Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  FOX w naszej szkole 

Po sukcesach naszych Uczniów w ubiegłym roku nie mogło zabraknąć nas w OKJA FOX w tym roku!

I tak, we wtorkowy poranek 28 marca prawie 60 Uczniów naszej szkoły przystąpiło do tegorocznej edycji FOXa. W każdej z trzech kategorii wiekowych – Kittens ( kl 3 i 4 ), Bunnies ( kl.5 i 6 ) oraz Ducks ( kl 7 i 8 ) mieliśmy bardzo mocną reprezentację. Dla Uczestników FOXa język angielski to przede wszystkim nie zwykły przedmiot szkolny, ale pasja, hobby – dlatego test był dla nich na pewno ciekawym wyzwaniem.  W konkursie sprawdzić można nie tylko swoją wiedzę o języku, ale też o krajach anglojęzycznych, ich kulturze, historii czy geografii. Trzeba było wykazać się też znajomością lektury tegorocznej edycji.

Trzymamy kciuki za wszystkich Uczestników – na wyniki czekamy do czerwca.

Konkurs odbywa się pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego, a jego organizatorem jest Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe w Bielsku-Białej.

Skip to content