Przejdź do treści

Zajęcia projektowane

Wakacje już tuż tuż… Po trudnym roku pracy naznaczonym pandemią i kilkumiesięcznym nauczaniem zdalnym Uczniowie w naszej „67” zamykają rok szkolny specjalnie przygotowanymi tematycznymi Zajęciami Projektowanymi. To długoletnia tradycja naszej szkoły sprzyjająca łączeniu przyjemnego z pożytecznym, ale i świetnie integrująca klasy. A to, jak wiadomo, po przymusowym zamknięciu w domach – doświadczenie bezcenne!

Plan zajęć projektowanych od poniedziałku jest już w trakcie realizacji – zatem tylko przypominamy Uczniom i informujemy Rodziców, że:

– za nami już poniedziałek i Dzień Gospodarczy poświęcony oddawaniu podręczników ale też porządkom w salach. Wiele sal po wakacjach zobaczymy w nowej odsłonie – czeka je malowanie, a niektóre dostaną nowe meble:)

– za nami też dzisiejszy  – wyjątkowy, bo pierwszy w historii SP 67 – English Day.

 Nasi Uczniowie pokazali jak świetnie radzą sobie z językiem Szekspira – ale o tym  wydarzeniu w osobnej relacji. Starsze klasy 7-8 tymczasem we wtorek poćwiczyły na swoim Dniu Sportu

– w środę nastąpi zamiana – kl 4-6 bedą miały Dzień Sportu, a klasy 7-8 zajmą się konkurencjami English Day.

– w czwartek klasy zdecydują zależnie od pogody czy spędzą czas na świeżym powietrzu na Klasowym Pikniku ( połączonym z klasowymi zabawami integracyjnymi )  czy w sali świętując Klasowy Dzień Kina przy mądrym, dobrym filmie. Relację też postaramy się umieścić

– i na koniec… w piątek POŻEGNAMY SIĘ… Z klasami 8 już zupełnie i wywędrują w świat, a zresztą klas na dwa wyczekiwane miesiące wakacji:)! Plan zakończenia dla klas został zmieniony ze względu na kapryśna pogodę. Wychowawcy poinformują Rodziców i Uczniów o zmianach.

wróć na górę strony
Skip to content