Przejdź do treści

Zakończenie roku szkolnego

19 czerwca był dniem wyjątkowym, zakończyliśmy kolejny rok szkolny, uczniowie klas 4-7 wczesnym rankiem spotkali się ze swoimi wychowawcami, by z ich rąk odebrać upragnione świadectwa, a potem  po raz pierwszy w historii naszej szkoły żegnaliśmy klasy ósme i po raz ostatni klasy trzecie. Młodzież, która opuszczała mury naszej szkoły, była wyjątkowa, toteż nagrodom i wyróżnieniom nie było końca.

Ostatnią niespodzianką dla nich była gala Must be the Talent, podczas której belferska kapituła nagrodziła największe Osobowości Dwunastki i SP67, zwyczajnych – niezwyczajnych, którzy przez ostatnie  lata współtworzyli historię naszej szkoły.

Emocje były ogromne, wzruszeni byli nie tylko uczniowie i ich rodzice, ale także grono pedagogiczne, a więc wszyscy ci, którzy tworzyli Gimnazjum nr 12, dziś już Szkołę Podstawową nr 67 im. Jacka Kuronia w Poznaniu.

Dwadzieścia lat to szmat czasu, o którym trudno będzie zapomnieć… Każdy, kto zapisał się na kartach historii tej szkoły, będzie wspominał niesamowitą atmosferę, nauczycieli pracujących ramię w ramię ze swoimi wychowankami i uczniów – pełnych pomysłów, którzy każdego dnia mobilizowali ich do jeszcze większej pracy. I choć nic dwa razy się nie zdarza, a czas gimnazjum minął bezpowrotnie, to jednak każdy koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego… To co nas wyróżniało, stało się już znakiem nowych czasów, którym patronować będzie oczywiście Jacek Kuroń, od którego uczymy się szczerze i uczciwie kochać ludzi…

wróć na górę strony
Skip to content