Przejdź do treści

Zdalna Sztuka w siódmych i szóstych klasach

Klasy szóste na plastyce i technice wykonały mnóstwo interesujących prac w różnych technikach. Ćwiczenia z perspektywy, prace przestrzenne z papieru, plasteliny i gliny, tworzenie rysunków realistycznych i kolaży abstrakcyjnych, technika blendowania kredkami, frotaż i  nauka tworzenia szablonów to tylko niektóre tematy, realizowane podczas nauki zdalnej.

W klasach siódmych rysowaliśmy plakaty filmowe, „storyboardy” – rysunkowe scenariusze reklam, filmów i teledysków, wreszcie tworzyliśmy prace w trudnej, graficznej technice „tektografii” i wykonywaliśmy „asamblaże” – dzieła, których inspiracją była sztuka współczesna. Były też inne prace w technikach mieszanych i tradycyjnych.

Oto efekty naszej pracy: 

wróć na górę strony
Skip to content