Przejdź do treści

Zimowo, ze świętami w tle.

Nie tak dawno wróciliśmy do szkoły po przerwie świątecznej. Przed nami perspektywa ferii zimowych. To dobry czas na przypomnienie sobie naszych świetlicowych aktywności. Udało nam się stworzyć wioskę świętego Mikołaja, którą można było podziwiać przy wejściu do szkoły. Wykonaliśmy las choinek, nie jedna bluzeczka zyskała zieloną plamę, podczas malowania. Ale było warto, bo na choinkach dumnie wisiały bombki naszego autorstwa.  Zrobiliśmy skarpety na prezenty, stworzyliśmy świąteczne kartki, poskładaliśmy gwiazdki z origami. Udało nam się także z wełny zrobić ciepłe czapeczki. Wytrwale dbaliśmy również o naszą kondycję podczas zajęć ruchowych i gier zespołowych. Prym wiodły zajęcia z piłki nożnej, która ma wielu miłośników. To był piękny i pracowity czas. Towarzyszyły nam dobre nastroje i radość. Niech te pozytywne emocje zostaną z nami przez cały 2020 Rok.

Skip to content