Przejdź do treści

Zwycięstwo w konkursie

Miło nam poinformować, że nasza szkoła wygrała konkurs na najciekawszą inicjatywę z okazji rekordowej edycji Dnia Bezpiecznego Internetu 2020 roku. W konkursie wzięło udział 600 inicjatyw zgłoszonych przez nauczycieli z całej Polski. Komisja oceniała pod kątem trzech aspektów: jakość merytoryczna, zasięg oraz innowacyjność. Escape Room zorganizowany przez p. Annę Garwacką wraz z uczennicami klasy IVa został wybrany wśród 15 laureatów. Nagrodą w konkursie jest robot edukacyjny Photon, tablet Lenovo oraz przejściówka do komputera – ufundowane przez Fundację Orange.   

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.saferinternet.pl/aktualnosci/konkurs-na-najciekawsza-inicjatywe-dnia-bezpiecznego-internetu-2020-rozstrzygniety_97.html 

 

Skip to content